Hallitus 2022

Vanha ja uusi hallitus pitivät yhteiskokouksen 24.11.2021. Kuvasta puuttuu Terttu Toivonen.

Puheenjohtaja

Simo Tyynelä
040 842 2485
simo.tyynela@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Pekka Joutsen
041 546 2662
pekka.joutsen46@gmail.com

Jäsenrekisterin hoitaja

Eija Konkola
040 726 4903
eija.konkola@pp.inet.fi

Tiedottaja, nettisivuvastaava 

Terttu Toivonen
040 734 1061
terttu.toivonen1@pp.inet.fi

Taloudenhoitaja ja
ulkomaanmatkat

Tapio Heinonen
040 757 9784
tapio.heinonen@pp7.inet.fi

Kotimaan matkat

Anneli Aleksandroff
050 345 5345
anneli.aleksandroff@gmail.com

Somevastaava

Simo Tyynelä
040 842 2485
simo.tyynela@gmail.com

Hallituksen jäsen

Veijo Naarajärvi
040 415 8581
veijo.naarajarvi@pp.inet.fi

Sihteeri (ei hallituksen jäsen)

Lea Tapanainen
040 577 8195
lea.tapanainen@pp.inet.fi

Halutessasi lisätietoa yhdistyksemme toiminnasta, voit ottaa yhteyttä kehen tahansa hallituksen jäseneen.